SALON SKUTERÓW PIAGGIO-VESPA-GILERA-KYMCO-ZIPP-TGB--SALON MOTOCYKLI i QUADÓW KYMCO

25-551 Kielce, ul. Warszawska 347, tel. 041 362-73-79
wtorek-piątek czynne w godz. 10-18.30, w soboty w godz.10-16 (poniedziałek nieczynne)
Piaggio Gilera Vespa Kymco Zipp Generic Okazje Części Akcesoria

- AUTORYZOWANY SALON SKUTERÓW i QUADÓW - SERWIS - CZĘŚCI - AKCESORIA - TUNING - POJAZDY UŻYWANE - KOMIS -NRG POWER 50

FLY 50

TYPHOON 50

ZIP 4T 50

LIBERTY 50

BEVERLY 250

X8 250

FLY 150

MP3 250 RL

STALKER 50

RUNNER 50

RUNNER VXR 200

DNA 50

RCR 50

SMT 50

NEXUS 500

VESPA LX 50

GT 250

ZX 50

AGILITY 50

VITALITY 50

SUPER8 50

SUPER9 50

BET & WIN 50

PEOPLE S50

AGILITY 125

BET & WIN 125

NEW DINK 200

XCITING 500

MAXXER 50

MAXXER 90

MXU 150

MAXXER 250

MXU 250

MXU 300

MAXXER 300

MXU 500

VAPOR 50

OTIS 50

ASTEC 50

VEGA 50

TRIAD 50

QUANTUM 50

AZER 50

ROOSTER 50

VEGA 125

CROSS 50

CROSS 170

MAGMAX 50

XOR 50

IDEO 50

CRACKER 50

HISTORIA ZIPP
Marka ZIPP została powołana do życia w 2004 roku przez największego producenta rowerów w Europie - firmę Kross SA, z którą obecnie współtworzy Grupę Kross. Wystarczyło zaledwie dwa lata, by ZIPP stał się liderem na rynku skuterów w Polsce, przebojem zdobywając rynek. Sprzedaż blisko 10 tysięcy skuterów w roku 2006 należy uznać za niekwestionowany sukces. źródła tego sukcesu zdaniem Krzysztofa Głodkowskiego, Prezesa Zarządu firmy ZIPP Sp. z o.o., tkwią w wyjątkowych pracownikach, tworzących tę firmę oraz w owocnej współpracy z dealerami. To właśnie ich profesjonalizm stanowi o sile firmy i marki.

ZIPP jest doskonałym przykładem, że w Polsce można tworzyć skutery, które śmiało konkurują z ofertą zachodnich producentów. Użytkownicy skuterów Zipp cenią sobie nowoczesną technologię, oryginalne wzornictwo oraz wysoką jakość. ZIPP jako jedyna firma w tym segmencie rynku zapewnia 2 lata gwarancji na swoje produkty. Na sukces rynkowy składa się również bardzo dobrze rozwinięta sieć salonów i profesjonalnych punktów serwisowych oraz konkurencyjne ceny.

W ZIPP wszystko zaczyna się od pomysłu.
Nad opracowaniem designu skuterów Zipp pracują projektanci i inżynierowie z biura projektowego w Przasnyszu. To właśnie oni tworzą plany nowych modeli, dokonując analiz trendów rynkowych i zmian w preferencjach odbiorców. Dane niezbędne do tych analiz są im na bieżąco dostarczane przez dział marketingu i sprzedaży. O sukcesie takich rozwiązań świadczyć może rynkowe powodzenie kolejnych modeli skuterów projektowanych przez zespół z Przasnysza.

Profesjonalne doradztwo i sprzedaż
Błyskawiczny rozwój nie byłby możliwy bez sprawnie funkcjonującego działu sprzedaży, a tym bardziej bez doskonale przygotowanych dystrybutorów współpracujących z firmą ZIPP. Bezwzględnym warunkiem podjęcia współpracy z dealerem jest odbycie cyklu szkoleń i otrzymanie niezbędnego certyfikatu. Zdobyta w ten sposób wiedza sprawia, że pracownicy każdego z 315 punktów dealerskich ZIPP są specjalistami i partnerami do rozmowy zarówno dla profesjonalistów, jak i osób rozpoczynających dopiero skuterową przygodę. Doradztwo oferowane w punktach dealerskich dotyczy zarówno parametrów technicznych, użytkowych, bezpieczeństwa, komfortu podróży, jak i dodatkowego wyposażenia.

Sprawny serwis i największy magazyn części
Przy zakupie skuterów dla klientów ogromne znaczenie ma nie tylko ciekawy design i parametry techniczne, lecz również zapewnienie odpowiednich standardów dotyczących serwisu. Dlatego dla firmy ZIPP priorytetem stało się zbudowanie profesjonalnej sieci serwisowej. Podstawą sprawnego działania naszej sieci jest ponad 200 przeszkolonych pracowników oraz największy w Polsce magazyn części zamiennych, dzięki któremu do minimum skróciliśmy czas oczekiwania na wykonanie usługi.

Produkcja i kontrola jakości
Jakość produktu jest w branży motoryzacyjnej elementem kluczowym, dlatego we wszystkich trzech fabrykach produkujących na zlecenie ZIPPa montaż skuterów odbywa się wyłącznie na najnowocześniejszych liniach technologicznych. W każdej z fabryk pracują specjalnie przeszkoleni kontrolerzy, którzy dbają o zachowanie najwyższych standardów jakości. Zanim skutery Zipp trafią na rynek, każdy pierwszy egzemplarz musi pozytywnie przejść testy przeprowadzane przez znanego w branży inżyniera, Konrada Czwordona oraz w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

Kolekcja 2007
Nowym kierunkiem rozwoju firmy Zipp oprócz poszerzania oferty o nowe modele skuterów jest wprowadzenie na rynek motorów i quadów. Kolekcja 2007 została przygotowana tak, by każdy mógł znaleźć model w pełni odpowiadający jego potrzebom. Kolekcja zawiera propozycje zarówno dla osób poszukujących modeli zaawansowanych technicznie, jak i dla tych, którzy dopiero poznają świat skuterów. Znajdziecie w niej Państwo modele o klasycznej lub reprezentacyjnej sylwetce, ale także te z dynamicznym, sportowym charakterem. Szczególnie wymagającym polecamy nowe skutery marki ZICO, a amatorów swobodnej jazdy poza miastem lub w trudnodostępnym terenie - ofertę motorów i quadów.

ZIPP - swoboda Jazdy

Skutery są doskonałą alternatywą komunikacyjną dla osób ceniących swobodę jazdy - są zwinne, dynamiczne, proste w obsłudze i łatwe w parkowaniu (parkowanie skuterów jest w Polsce bezpłatne). Do prowadzenia skuterów nie potrzeba Prawa Jazdy, a dzięki niskiemu spalaniu (ok. 2,5 l na 100 km) i niskim kosztom ubezpieczenia to bardzo ekonomiczny środek transportu, praktycznie dla każdego.

menu

O nas


skutery 50cm3

powyżej 50cm3

Quady

Piaggio Ape

Piaggio MP3

Akcesoria

Części

Okazje


Raty

Leasing


Historia Piaggio

Historia Kymco

Historia Zipp

Prawo Jazdy

Wydarzenia

Galeria

Download

Artykuły

Kontakt